stáhněte si
ebook s tipy
zdarma

jsem i na
facebooku

Můj příběh

Proč vůbec vznikl tento projekt? Před několika měsíci jsem byla s nejlepší kamarádkou Silvou a našimi dětmi na písku a ona se mě ptá, co všechno má udělat proto, aby mohla prodat svůj byt a následně se odstěhovat do většího.

 

Ptáte se, proč bych jí měla radit zrovna já a ne jiná maminka, co s námi dennodenně obětavě vyráží po dětských hřištích, aby uspokojila houpací, prolézací a pískové potřeby našich nejdražších ratolestí?

Odpověď je úplně jednoduchá. Před narozením mé dcery jsem pracovala skoro deset let v realitní společnosti a za tu dobu jsem získala nepřeberné množství nejen cenných zkušeností, ale mnohdy i humorných či smutných lidských historek.

Dnes svůj čas trávím především s mými dvěma krásnými dětmi, které mi dělají radost, ale občas mi z jejich nápadů stojí vlasy hrůzou :). Silva svůj byt prodala ke své spokojenosti a já jsem byla ráda, že jí můžu své rady předat.


Kamarádka Zuzka

Po nějaké době se na mě obrátila kamarádka Zuzka, protože chtěla prodat byt a odstěhovat se s manželem a dvěma dětmi do domečku za Brnem. Setkaly jsme se v dětské kavárně, kde jsme alespoň na chvilku nemusely neustále sledovat naše potomky a mohly vše potřebné probrat. Nyní sice žije za Brnem, což znamená, že už se tak často nevídáme, ale je za tento životní krok ráda.

Hanka

Kamarádka Hanka se pořád nemohla rozhodnout, zda se má odstěhovat z nynějšího malého bytu do většího, kde bude mít její syn konečně svůj pokoj. Nakonec ji k rozhodnutí nakoply nízké úroky na hypotékách a výstavba nových bytů kousek od jejího současného bydlení. Vše jsme spolu řešily, hlavně po finanční straně. Menší byt prodala za úžasnou cenu a teď čeká, až se budou moci na podzim nastěhovat do svého vytouženého většího komfortu.

Po narození svého syna už nemám tolik času na setkávání se s holkama, což mě dost štve. Myslela jsem si, že budu moderní máma, jejíž život na mateřské se nebude motat jen kolem dětí, ale budu mít čas na své záliby a kamošky.

No, realita je úplně jiná… :)

Když už se mi podaří vyšetřit si čas a sejdu se s nimi, nehodlám tuto dobu promrhat jen povídáním o prodeji bytů, ale tradičně se náš hovor vždy stočí k dětem, manželům, školkám, atd.

Rozhodnutí

Proto jsem se rozhodla sepsat jakýsi manuál Jak zvládnout prodej nemovitosti bez úhony. Chtěla jsem, aby nejen moje kamošky, ale i Vy všichni jste měli opravdu kompletní informace týkající se prodeje nemovitostí. Děkuji tedy holkám, že mě jejich významné změny v životě inspirovaly k sepsání jednotlivých bodů.

Tento web by nevznikl bez kamarádky Míši, která byla z mého sice nevzhledného za to přínosného přehledu Jak zvládnout prodej nemovitosti bez úhony naprosto nadšená (spolu jsme taky zvládly prodej jejího bytu za supr cenu), a tak vytvořila Ebook a tento krásný web.

Nechte si poslat můj Ebook zdarma!

Pokud nyní řešíte také jednu ze svých životních etap, ve které bude hrát hlavní roli prodej Vaší nemovitosti, nebo Vás jen zajímá, co všechno prodej obnáší a jak na to, napište mi svůj email a já Vám Ebook "Jak zvládnout prodej nemovitosti bez úhony" ráda zašlu.

MOJE ŽIVOTNÍ OBDOBÍ:

 • Srpen 1981
  narození mé maličkosti
 • Červen 1996
  konec základky
 • Květen 2000
  úspěšné složení maturity
 • Únor 2002
  první pracovní zkušenosti ve velkoobchodě s kancelářskými potřebami
 • Únor 2003
  začátek mého dálkového studia na vejšce
 • Květen 2006
  změna pracovního místa, nové působiště je realitní společnost Bonus
 • Květen 2008
  zdárné ukončení magisterského studia
 • Květen 2010
  svatba s nejúžasnějším chlapem široko daleko
 • Březen 2012
  odchod na mateřskou „dovolenou“
 • Duben 2012
  krásná změna života – narození dcery Šárky
 • Říjen 2014
  dvojnásobně krásná změna života – narození syna Aleše